Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stropní lustr

A59/0832

STROPNÍ LUSTR

Čechy, 30. léta 20. stol.
Chromovaný lustr tříramenný se čtvrtým plamenem ve středu ramen. Stínítka ve tvaru misek, středová uzavřená kulová výseč, značeno tištěnou značkou "GISUN-CHAMPAGNE" a na středovém stínidle i tištěným papírovým štítkem firmy GISUN (Glashüttenwerke Josef Schreiber und Neffe). Stav A.