A59/0832
STROPNÍ LUSTR
Čechy,
30. léta 20. stol.
Chromovaný lustr tříramenný se čtvrtým plamenem ve středu ramen. Stínítka ve tvaru misek, středová uzavřená kulová výseč, značeno tištěnou značkou "GISUN-CHAMPAGNE" a na středovém stínidle i tištěným papírovým štítkem firmy GISUN (Glashüttenwerke Josef Schreiber und Neffe).