A59/0834
SVÍCEN
Rakousko-Uhersko,
10. léta 20. stol.
Stolní svícen pro pět svíček ve stylu geometrické secese, čtyři prolamovaná sestavitelná ramena, kruhová podstava, skleněné ověsky a podmisky, mosaz, sklo bezbarvé, broušené, v. 43,5 cm, neznačeno.