Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Rám se zrcadlem

A59/0835

RÁM SE ZRCADLEM

Rakousko-Uhersko, 60. - 70. léta 19. stol.
Původní skleněné zrcadlo v zlaceném řezbovaném rámu z lipového dřeva. Zrcadlo 66x81 cm. Stav B/C. Osleplé zrcadlo, uvolněná korunová řezba.