A59/0835
RÁM SE ZRCADLEM
Rakousko-Uhersko,
60. - 70. léta 19. stol.
Původní skleněné zrcadlo v zlaceném řezbovaném rámu z lipového dřeva. Zrcadlo 66x81 cm.
Stav B/C.
Osleplé zrcadlo, uvolněná korunová řezba.