A59/0836
KONVOLUT ZLACENÝCH ŘEZEB, APLIK, KONZOLA
Čechy,
18.-19. stol.
Konvolut zlacených barokních řezeb, konzola akant zlacená z lipového dřeva, nástěnné svítidlo v barokním tvarosloví (19. stol. elektrifikováno), ozdobná dvouuchá váza - dřevo zlacené.
Stav C/D.