A59/0837
OZDOBNÁ LANKA A STŘAPCE
19. stol.
Textilní lanka a střapce s kovovým opletem na roztahování závěsů. Spolu: dva závěsné bronzové háky ve tvaru růžových ratolestí s porcelánovými zlacenými květy.
Stav odpovídající stáří.