A59/0843
RÁM ŠTUKOVÝ
Rakousko, Vídeň,
konec 19. stol.
Štukový blondelový rám zlacený, reprodukce obrazu Alpská krajina. Značeno "Zentrum Hof-Kunstdruckerei ..... Wien".
Stav B/C.