Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor pohlednic: západní a severozápadní Čechy 1919-1939 - 28 ks

A59/0919

SOUBOR POHLEDNIC: ZÁPADNÍ A SEVEROZÁPADNÍ ČECHY 1919-1939 - 28 KS

Mariánské Lázně. U Křížového pramene (ulice u Křížové studny). LWK. Prošlá 1924. - Braunstein, Jáchymov – St. Joachimstal. Prošlá 1931. - Radiové lázně Jáchymov. Palace hotel. L. Sp., K. 1204. Prošlá 1925. - Teplitz-Schönau. Schloßgarten-Café. Postkartenverlag A. Lang, Teplitz 1927. Prošlá. - Karlsbad. Mühlbrunnkolonnade mit Kreuzstrasse. L. W. K. 1061-87/94. Prošlá 1934. - Záchlumí. Celkový pohled. Nakl. D. Krátký, Záchlumí. JKR 1932. Prošlá 1932. - Karlsbad. Talsperre. 1 381. L. W. K. Neprošlá. Karlovy Vary. Carlsbad – Photo K. Hubl – Karlovy Vary. Neprošlá. - Karlovy Vary. Hotel Imperial. Litografia. 4525/20.-2025. Prošlá 1925. - Karlovy Vary. „Léčebna“ Léčebného fondu veřej. zaměstnanců. L. W. K. 5023. Prošlá 1933. - Karlovy Vary. „Léčebna“ Léčebného fondu veřej. zaměstnanců. L. W. K. 1-373. Prošlá 1937. - 154 „Hans Heiling“ u Karl. Varů. FOTO-SCHLEE, Karlovy Vary. Prošlá 1937. - Karlovy Vary. Zámecký vrch a zámecký pramen. Mlýnská kolonáda s Křížovou ulicí. Mlýnská kolonáda. 4018/87/238, 1/263, 1/245. L. W. K. Prošlá 1937. - Děčín. Tetschen-Bodenbach. Schloss u. Schäferwand. 538. Neprošlá. - Hrad Hazmburk. Umělecké pohlednice akad. malíře K. V. Mutticha. V. K. K. V. 263-25. Neprošlá. - Mariánské Lázně. Kostelní náměstí. 90. Prošlá 1934. - Plzeň. Náměstí Republiky. 17. J. Šulhof, Plzeň. Neprošlá. - Karlovy Vary. Carlsbad – Photo K. Hubl – Karlovy Vary. Neprošlá. 2 ks – různé - Edmundova soutěska. Pevnost. České Švýcarsko. Razítko „Hřensko - Vstupní brána Čs. Švýcarska“. Neprošlá. - Divoká soutěska. Jez. České Švýcarsko. Neprošlá. - Karlovy vary: Dům Brno. Nákladem V. Měšťánka. 501 Z. FOTO-FON. Prošlá 1935. - Zbiroh. Nakl. J. P., Zbiroh. V. 19158. FOTO-FON PRAHA 1929. Prošlá 1934. - 5 grafických pohlednic Karlovy Vary: Stadtpark, Karlsbad, Marktbrunnen mit Stadturm, Mühlbrunnkolonnade, Hirschsprung. Sign. tužkou vpravo dole. Neprošlé.