Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Pohlednice blahopřejné, různé – 45 ks

A59/0939

POHLEDNICE BLAHOPŘEJNÉ, RŮZNÉ – 45 KS

1901-1945
Na té našé Hané. J. Slovák Kroměříž. Prošlá 1901. - Ach není tu, není. L&P 117. Prošlá. - AK. Polibek v poctivosti. K. Ph. W. II. 622. Prošlá. - Taufe Jesu. Series No. 1083/24. Prošlá 1918.- Du bist die Blume, die mir Gott beschieden. Prošlá. - PHOTOCHROMIE Serie 228 No. 3717. Prošlá 1915. - VE VĚRNÉM PŘÁTELSTVÍ. HWB SER. 2501. 0618. Prošlá 1914. - JŠ 1079. MINERVA. Prošlá 1943. - A kdyby pravda bylo vše. L&P 6110/V. Prošlá 1918. - Moje domovina. S. V. D. Serie 6294/3. Prošlá 1918. - Mladost – radost. V. K. K. V. Prošlá 1917. - Monopol 300-4. Printed in Austria. Prošlá 1918. - No. 7176. Prošlá 1901. - S. St. W. 204. Prošlá 1917. - Korespondenční lístek. Prošlá 1902. - XX Serie 273. Prošlá 1917. - Hřbitovní brána. 6204. Neprošlá. - Chrámový interiér. JR. Prošlá. - Horská krajina s křížem. 1. Prošlá Ořechov u Brna 1942. - Blahopřejný motiv – růže. Prošlá Střelice 1915. - Dopisnice. Prošlá Brno 1902. - Dvojice blahopřání Herzlichen Glückwunsch 1902 a nedatováno. - Telegram – blahopřání k sňatku, Valašské Meziříčí 1945. - 5530. Made in Germany. Prošlá. 3 ks. - R&K L. 4244/1. Prošlá Királyhida 1912. - Krápníky. FOTO-FON PRAHA 1023. Neprošlá. - Zimní krajina. FOTO-FON PRAHA 1928. Prošlá 1930. - Břízy u jezera. Serie 294. PRINTED IN GERMANY. Prošlá 1915. - Hladina rybníka. 206. Prošlá 1938. - Eliška Krásnohorská. Neprošlá. - M. H. No. 7007. PRINTED IN GERMANY. Prošlá. - Zimní krajina s kostelem. WSSB 9801. Prošlá. - Zimní krajina s chalupami. Prošlá. - Československé národní kroje. LP 794. Prošlá 1921. - Krajina s pomněnkami. Prošlá 1904, bez známky. - Srdečné přání k jmeninám. EAS. Popsaná. - Birthday Wishes. POST CARD. Prošlá. - Blahopřejný motiv s vlaštovkami. Carte postale. Prošlá. - Srdečné blahopřání. MP 8650. Import. Prošlá 1943. - Ať žije Josef! Prošlá, bez známky. - R&K Serie 2919/4. Prošlá – pol. pošta 1919. - Gregor Mendel z doby svých pokusů. Foto M. Hofer. ORBIS PRAHA. Neprošlá. Stav A-C.