Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor 6 pohlednic

A59/0943

SOUBOR 6 POHLEDNIC

Československo, Praha
6 propagačních pohlednic XI. Všesokolský slet v Praze, červen - červenec 1948, sign. a dat. "MS 1947", zn. HP, neprošlé. Stav A-B.