A59/0985
SOUBOR LITERATURY V LATINĚ
1688 - 1769
5ks. Vel. 16°, 563 s., "Usus meditandi Tyronibus et Proficientibus in Via spirituali accomodatus.". R. P. Nicolao Lancicio, Societas Jesu. Praha 1688. Pevná kožená vazba, drobná poškození hmyzem. Vel. 12°, 245 s., lat. "Epitome Methodica Libri III. Decretalium Gregorii IX. P. M.", P. Christiano Holtzbecher, Societatis Jesu, Praha 1720. Pevná kožená vazba, mírně poškozeno hmyzem. Vel. 12°, 717 s., lat. "Breviarium Romanum ex decreto S. Pii V. Pontificis Maximi (...), Pars Hiemalis", Venetiis 1745. Pevná kožená vazba, mírně poškozená. Vel 12°, 744 s., lat., něm. "Studiosus Jovialis, seu Auxilia Ad Jocose, & honeste discurrendum". R. P. Odilo Schreger, 1766. Pevná kožená vazba, na hřbetu zdobená zlaceným slepotiskovým dekorem, mírně poškozená. Vel. 12°, 586 s., lat. "Brevis Notitia romanorum pontificum, (...) accedit Onomasticon", Guilielmo Burio Bruxellensi, 1769. Pevná kožená vazba, dobrý stav.