A59/1006
Ladislav Vele (1906-1953)
ČESKÝ RÁJ
10 litografií na papíře, 430x590 mm, zn. vpravo dole v tisku "L. Vele" a sign. vpravo dole tužkou "Ladislav Vele". V původním papírovém přebalu, na okrajích potrhaný. Vydal F. Schmidt, Pardubice.