A59/1009
Vladislav Burda
SOUBOR 12 EX LIBRIS A DŘEVĚNÝ ŠTOČEK
1923
12 dřevorytů na papíře, 115x90 mm, sign. a dat. vpravo dole "Vl. Burda 23". "Soubor dvanácti ex libris, původní dřevoryty, 1923", volné listy v papírovém přebalu. Dřevěný štoček, 100x98 mm, ex libris Ady Hochmannové.