A59/1019
František Matoušek (1901-1961)
PORTRÉT MUŽE S HŮLKOU
Kresba na papíře, 455x314 mm, zn. na zadní straně "F. Matoušek", sign. vpravo dole "F. M.". Rámováno, zaskleno.