Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice pražských vedut

A59/1026

Různí autoři

TROJICE PRAŽSKÝCH VEDUT

1928, 1937
Praga Caput Regni. Lept na papíře, 78x54 mm, sign. při spodním okraji "mp. 1928 Z. V. Sneiderka". Čertovka. Dřevoryt na papíře, 260x237 mm, sign. vpravo dole "B. J(?) 37". Pohled na Karlův most. Litografie na papíře, 146x233 mm.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.