A59/1026
Různí autoři
TROJICE PRAŽSKÝCH VEDUT
1928, 1937
Praga Caput Regni. Lept na papíře, 78x54 mm, sign. při spodním okraji "mp. 1928 Z. V. Sneiderka". Čertovka. Dřevoryt na papíře, 260x237 mm, sign. vpravo dole "B. J(?) 37". Pohled na Karlův most. Litografie na papíře, 146x233 mm.