A59/1029
Různí autoři
PRAŽSKÉ VEDUTY
Václav Souček, Zlatá ulička. Barevný lept na papíře, 200x233 mm, sign. vpravo dole "Souček". Rámováno, zaskleno. Václav Souček, Pohled na Pražský hrad. Barevný lept na papíře, 188x240 mm, sign. vpravo dole "Souček". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Vojtěch Kubašta, Národní divadlo. Litografie na papíře, 310x210 mm, sign. vpravo dole "VKubašta". Rámováno, zaskleno. František Tavík Šimon, Husova třída, kresba na papíře (skica k leptu), 220x165 mm. Paspartováno, rámováno, zaskleno.