A59/1031
Emil Artur Pittermann - Longen (1885-1936)
TÝNSKÝ CHRÁM V ZIMĚ
1914
Kvaš na papíře, 580x480 mm, sign. a dat. vpravo dole "E. Pittermann 1914".
Rámováno, zaskleno.