A59/1032
Karel Toman (1888-?)
PRAŽSKÝ HRAD
Kombinovaná technika, kresba perem a akvarel na papíře, 576x420 mm, sign. vlevo dole perem „Orig. aquarell. Karel Toman.“. Rámováno, zaskleno.