A59/1035
J. Hluboš
PRAŽSKÉ VEDUTY
20. léta 20. století
Čtveřice grafik. Zlatá ulička. Lept na papíře, 140x92 mm, sign. vpravo dole "Hluboš". Rámováno, zaskleno. Prašná brána. Lept na papíře, 140x92 mm, zn. vpravo dole v tisku a sign. vpravo dole "Hluboš". Rámováno, zaskleno. Pohled na Pražský hrad. Lept na papíře, 83x132 mm, zn. vlevo dole v tisku a sign. vpravo dole "Hluboš". Rámováno, zaskleno. Staronová synagoga. Lept na papíře, 105x77 mm, sign. vpravo dole "Hluboš". Paspartováno.