A59/1040
František Tavík Šimon (1877-1942)
KROMĚŘÍŽSKÝ ZÁMEK
Lept na papíře, 185x227 mm, zn. v tisku při spodním okraji "TFŠ" a sign. vpravo dole tužkou "T. F. Šimon". Paspartováno, rámováno, zaskleno.