A59/1041
Gustav Böhm (1885-1974)
BRNO - KAPUCÍNSKÉ NÁMĚSTÍ
1927
Litografie na papíře, 355x260 mm (výřez pasparty), zn. vlevo dole v tisku "Gustav Böhm 1927" a sign. vpravo dole tužkou "Gustav Böhm 1927".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.