A59/1042
Neznámý autor
DVOJICE VEDUT Z BRNA - KRÁLOVA POLE
1923
Kostel Nejsvětější Trojice v Brně Králově Poli. Lept na papíře, 138x82 mm, zn. a dat. vlevo dole v tisku "D1923" a sign. vpravo dole tužkou. Kadetka v Králově Poli. Lept na papíře, 87x113 mm, sign. vpravo dole tužkou.
Rámováno, zaskleno.