A59/1045
Antonín Jan Volejníček (1896-?)
VERSAILLES
1929
Akvarel na papíře, 370x570 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Versailles 1929 A. J. Volejníček".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.