A59/1048
Antonín Jan Volejníček (1896-?)
PAŘÍŽ - ST. NICOLAS DU CHARDONNET
1929
Akvarel na papíře, 570x370 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "A. J. Volejníček Paris 1929".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.