Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Paříž - St. Nicolas du Chardonnet

A59/1048

Antonín Jan Volejníček (1896-?)

PAŘÍŽ - ST. NICOLAS DU CHARDONNET

1929
Akvarel na papíře, 570x370 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole "A. J. Volejníček Paris 1929". Paspartováno, rámováno, zaskleno.