A59/1049
Rudolf Kundera (1911-2005)
STŘEDOMOŘSKÉ PŘÍSTAVNÍ MĚSTEČKO
Akvarel na papíře, 373x505 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Kundera". Paspartováno, rámováno, zaskleno.