A59/1050
Miroslav Netík (1920-?)
MOŘSKÝ ZÁLIV
1957
Akvarel na papíře, 390x550 mm, zn. vlevo dole "Rakčih 8. 8.", sign. a dat. vpravo dole "M. Netík 57.".
Rámováno, zaskleno.