A59/1051
Miroslav Netík (1920-?)
ZÁTOKA KNÍNIČSKÉ PŘEHRADY
1957
Akvarel na papíře, 390x520 mm, sign. a dat. vpravo dole "25. 7. M. Netík 57.".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.