A59/1052
Antonín Vorel (1920-1984)
PROMENÁDA U MOLA
1982
Akvarel a kvaš na papíře, 290x195 mm, sign. a dat. vpravo dole "Ant. Vorel 1982".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.