A59/1057
Ludvík Voneš (1910-1978)
NA TOALETNÍM STOLKU
1952
Lept na papíře, 300x200 mm, zn. vpravo dole v tisku "V", sign. a dat. vpravo dole tužkou "Voneš 52".
Rámováno, zaskleno.