A59/1059
Jan Trampota (1889-1942)
DVOJICE KRESEB
Studie ženského aktu. Kresba tužkou na papíře, 277x213 mm (výřez pasparty), zn. vlevo dole razítkem z malířovy pozůstalosti. Děvín. Kresba tužkou na papíře, 250×284 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vlevo dole „Děvín 1919 / J. T.“. Paspartováno, rámováno, zaskleno.