A59/1060
Jan Znoj (1905-1950)
AKT SE SLUNEČNÍKEM
Kresba tužkou na papíře, 177x162 mm, sign. vlevo dole "Jan Znoj" a při pravém okraji "Z". Paspartováno, rámováno, zaskleno.