Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Z Afriky

A59/1065

Josef Holler (1903-1983)

Z AFRIKY

1964
Suchá jehla na papíře, 250x160 mm, sign. a dat. vpravo dole tužkou "Holler 64".