Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Na pastvu

A59/1070

František Řehořek (1890-1982)

NA PASTVU

1959
Akvarel na papíře, 840x640 mm, sign. a dat. vlevo dole "Fr. Řehořek 59". Rámováno, zaskleno.

František Řehořek - malíř, akvarelista v Kořenci u Šebetova. Studoval na akademii v Praze u prof. Schwaigera. Mezi jeho hlavní náměty patří lidové motivy z Drahanské vrchoviny, Boskovicka.