Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Krajina s povozem

A59/1071

Vojtěch Sedláček (1892-1973)

KRAJINA S POVOZEM

1951
Kombinovaná technika, akvarel a tuš na papíře, 280x365 mm, sign. a dat. vpravo dole "Vojt. Sedláček 51". Rámováno, zaskleno.