A59/1071
Vojtěch Sedláček (1892-1973)
KRAJINA S POVOZEM
1951
Kombinovaná technika, akvarel a tuš na papíře, 280x365 mm, sign. a dat. vpravo dole "Vojt. Sedláček 51".
Rámováno, zaskleno.