A59/1073
Vladislav Vaculka (1914-1977)
SLOVÁCKÁ PRINCEZNA
1949
Kresba pastelem na papíře, 480x332 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo nahoře "Vaculka 49".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.