A59/1075
Aleš Černý (1920-1984)
SVATEBNÍ TANEC S RÚCHY Z RATÍŠKOVIC
1972
Kombinovaná technika, tempera a pastel na papíře, 570x900 mm, zn. na rubu autorským štítkem a sign. vpravo dole "Aleš Černý 72".
Rámováno, zaskleno.