A59/1076
Vincent Plesnivý (1879-1944)
DĚVČE U KOLOVRATU
Akvarel na papíře, 495x320 mm, sign. vlevo dole "Plesnivý". Rámováno, zaskleno.
Vincent Plesnivý – malíř, figuralista působící v Boršicích na Moravě. Žák pražské akademie a prof. Knirra v Mnichově. Studijně pobýval rok v Paříži.