Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Děvče u kolovratu

A59/1076

Vincent Plesnivý (1879-1944)

DĚVČE U KOLOVRATU

Akvarel na papíře, 495x320 mm, sign. vlevo dole "Plesnivý". Rámováno, zaskleno.

Vincent Plesnivý – malíř, figuralista působící v Boršicích na Moravě. Žák pražské akademie a prof. Knirra v Mnichově. Studijně pobýval rok v Paříži.