A59/1077
Alois Pitrmann (1911-1986)
PIETA
1940
Kombinovaná technika na kartonu, 377x252 mm (výřez rámu), sign. a dat. vpravo nahoře "Pitrmann 1940.".
Rámováno, zaskleno.