A59/1082
Marša
ČTYŘI KRAJINY ZE SNĚŽNÉHO
1961
Barevná litografie na papíře, 220x310 mm, 313x220 mm, 220x312 mm a 221x315 mm, zn. v tisku při spodním okraji "Marša 61".
Rámováno, zaskleno.