Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtyři krajiny ze Sněžného

A59/1082

Marša

ČTYŘI KRAJINY ZE SNĚŽNÉHO

1961
Barevná litografie na papíře, 220x310 mm, 313x220 mm, 220x312 mm a 221x315 mm, zn. v tisku při spodním okraji "Marša 61". Rámováno, zaskleno.