A59/1087
Bohumír Dvorský (1902-1976)
KYTICE
1973
Pastel na papíře, 577x407 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole "Boh Dvorský", tamtéž dat. "20. 4. 73".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.