A59/1089
Neznámý autor
KONEC ČERVNA
2. pol. 20. stol.
Trojice grafik, kolorovaná suchá jehla na papíře, 400x485 mm, sign. vpravo dole.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.