Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dívka s kyticí

A59/1093

František Malý (1900-1980)

DÍVKA S KYTICÍ

1945
Litografie na papíře, 287x180 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "F. Malý 45". Paspartováno, rámováno, zaskleno.