A59/1093
František Malý (1900-1980)
DÍVKA S KYTICÍ
1945
Litografie na papíře, 287x180 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "F. Malý 45".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.