A59/1098
Ludmila Jiřincová (1912-1994)
MOTÝL, VAGANTI A INDICKÁ DÍVKA
Trojice grafik na papíře (dva lepty a litografie), 100x100 mm, 193x135 mm, 165x105 mm, sign. tužkou při spodním okraji "L. Jiřincová". Paspartováno.