A59/1100
Kamil Lhoták (1912-1990)
NÁMOŘNÍ LOĎ
1965
Litografie na papíře, 182x110 mm, sign. vpravo dole "Kamil Lhoták".
Paspartováno, rámováno, zaskleno.