Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Námořní loď

A59/1100

Kamil Lhoták (1912-1990)

NÁMOŘNÍ LOĎ

1965
Litografie na papíře, 182x110 mm, sign. vpravo dole "Kamil Lhoták". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.