Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Tahači vody

A59/1103

Josef Liesler (1912-2005)

TAHAČI VODY

1948
Suchá jehla na papíře, 280x350 mm (výřez pasparty), sign. a dat. vpravo dole "Liesler 1948.". Paspartováno, rámováno, zaskleno.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.