Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kompozice

A59/1115

Mary Anne Rose

KOMPOZICE

Barevná litografie, 310x236 mm, zn. vlevo dole "157/250" a sign. vpravo dole tužkou "Mary Anne Rose".

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.