A59/1118
Raoul Ubac (1910-1985)
DERRIERE LE MIROIR N°196
1972
Litografie na papíře, 163x570 mm (výřez pasparty), z bibliofilie "Derriere le miroir", č. 196.
Paspartováno, rámováno, zaskleno.